Rychlá rezervace
Zavřít

Rychlá rezervaceUBYTOVÁNÍ
Pokoje a jejich vybavení

Čtyři moderně a útulně zařízené apartmány, každý s vlastním sociálním zařízením a TV. Celková kapacita 14 lůžek.

1. NP:

1 dvoulůžkový apartmán - vhodný i pro osoby s omezenou hybností.

2. NP:

2 pětilůžkové apartmány (situačně řešeno jako dvoupokojové, 2 + 3 lůžka)

1 dvoulůžkový apartmán

Virtuální prohlídku našich apartmánů, jakož i celé chaty naleznete ve Fotogalerii.
Koupelna

Všechny koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, umývadlem a podlahovým vytápěním. Ručníky k dispozici.


Sauna

Suchá finská sauna pro 4 - 6 osob s ochlazovacím sprchovým boxem, odpočívárnou se 4 pohodlnými lehátky, podlahovým vytápěním a TV. Prostěradla k dispozici. Pro větší soukromí vybaveno žaluziemi.


Vířivka

Fantastická vířivka pro 4 dospělé osoby s odpočívárnou s pohodlnými lehátky, podlahovým vytápěním a TV. Prostěradla k dispozici. Pro větší soukromí vybaveno žaluziemi.


Kuchyň a jídelna

Prostorná kuchyňská linka nabízí dostatek místa pro přípravu pokrmů i pro větší počet osob. Je vybavena následujícími spotřebiči: americká chladnička, výrobník ledu, přídavná velká lednice, 2 sklokeramické desky – každá se 4 varnými zónami, 2 multifunkční trouby, 2 digestoře, myčka na nádobí, 2 mikrovlnné trouby, 2 varné konvice, kávovar, toustovač a topinkovač. K dispozici je i venkovní gril a malý elektrický gril.
Další prostory


Kolárna, lyžárna – V zadní části budovy se nachází prostorná místnost pro uložení Vašich kol a potřeb pro zimní sporty. V kolárně máme 3 jízdní kola a 2 koloběžky, které si můžete zapůjčit.

Venkovní prostory – Dětské hřiště (prolézačky, skluzavka, houpačky, pískoviště), trampolína, terasa, posezení v zadní části zahrady a venkovní ohniště.

Lůžkoviny, ručníky, osuška a prostěradla do sauny a vířivky k dispozici. Sauna a vířivka jsou zahrnuty v ceně. Wifi připojení k internetu je zdarma v celém objektu.


Kontakt


Adresa: Rejvíz 51, Zlaté Hory, PSČ 793 96

Ubytování Tel.: +420 608 630 065

Správce chaty: +420 724 402 607

Email: info@chatadolina.cz